Warszawa

 Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr - wejściówki
 ul. Rzymowskiego 32

 20.10.2022

 19:00
 

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

W programie:
Nocna wyprawa, reż. Mats Christian, Rude Halvorsen (Norwegia) 20’
Grupa norweskich metali spędza lato 2007 roku. Zawieszeni między utraconą niewinnością a buntem przeciwko wszystkiemu i wszystkim, mierzą się następstwami okresu dojrzewania.

Bomba zegarowa, reż. Erica Kwok Chung Yee (Hong-Kong) 15’
Trójka ludzi mieszkających w tym samym mieszkaniu szuka sposobu na porozumienie się ze sobą.

Zwyczaje, reż. Abigail Ariel (Izrael) 25’
45-letnia kobieta przygotowuje kolację dla ważnych osób. W międzyczasie składa jej wizytę ankieterka. Kobieta nie jest w stanie zmusić jej do wyjścia. I wtedy przychodzą goście…

Jest super!, reż. Ralf Beyerle (Niemcy) 23’
Życie Thomasa z pozoru nie układa się najlepiej: nie ma pracy, dziewczyna chce go rzucić. Ale z drugiej strony nie może niczego zmienić, bo jako superbohater ratuje świat.

Łączny czas trwania: ok. 85 min

Po seansie tradycyjnie odbędzie się rozmowa publiczności.
Dołączcie do nas!

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego. Absolwent organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej w Szkole Filmowej w Katowicach oraz kulturoznawstwa na UKSW. Kurator pokazów filmowych na wielu festiwalach. Od ponad 5 lat rozwija autorską metodę pracę w widownią kinową polegającą na budowaniu lokalnych społeczności za pomocą wykorzystania zjawiska kinempatii. Pomysłodawca i kurator projektu Warsaw Short Framing. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży. Odznaczony Medalem Prezydenta Miasta Lublin.

CZYTAJ WIĘCEJ