Warszawa

 Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr - wejściówki
 ul. Rzymowskiego 32

 26.03.2023

 19:00
 

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

Drowsy Fawn to psychodeliczno-rockowy zespół, łączący brzmienia lat 60 z nowoczesnymi dźwiękami syntezatorów i maszyn perkusyjnych.

Zespół zagra numery z debiutanckiej płyty “vitrified memmories”, parę najnowszych singli i covery.

Warto przyjść posłuchać, potańczyć.

Członkowie zespołu to:
Piotr Witkowski “weedcowski” – gitara basowa, lubi grać klimaty z zakresu jazz/funk. Jego basowe dźwięki, z pewnością zaspokoją wymagania największych wielbicieli niskich tonów.

Jan Zawadka “delikatny” – to perkusista lubujący skomplikowane groovy oraz danie “kurczak po seczuańsku”. Dźwięki jego perkusji hipnotyzują i wywołują tupanie nogą w rytm każdego numeru, który gra.

Jakub Chlebowski “bread” – klawiszowiec, którego znakiem charakterystycznym są crocsy, lubi grać niekonwencjonalne akordy, które idealnie wpasowują się pod harmonię brzmieniową zespołu.

Saian Saied “gitarowy wymiatacz” – gitarzysta, który lubi muffrockowe zagrywki. Dużo czyta książek o jazzie, jego wiedza teoretyczna z zakresu muzyki jest naprawdę obszerna. Lubi ćwiczyć na gitarze i jednocześnie oglądać filmy.

Hubert Denkiewicz “Wiktor” – gitarzysta oraz wokalista zespołu. Lubi grać z dużą ilością efektów na gitarze i śpiewać falsetem. Wszystko to wzbogaca melodyczną warstwę utworów.

Zapraszamy absolutnie każdego:)

CZYTAJ WIĘCEJ