• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Warsaw Short Framing 27.04

 Warszawa

 Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr - wejściówki
 ul. Rzymowskiego 32

 27.04.2023

 19:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 0 zł

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w recepcji DK Kadr

W programie:
Czy lubisz poezję? reż. Eduardo Mattos (Brazylia) 15’
Roberto jest jednym z wielu mieszkańców największego miasta Ameryki Południowej. Rozpoczyna terapię mającą złagodzić jego zaburzenia lękowe. Efekty są jednak zaskakujące…

Wyjazd, reż. Christian Wittmoser (Niemcy) 30’
Niklas wyjeżdża na samotne wakacje na Majorkę. Próbuje dojść po siebie po nieudanym związku. Na plaży poznaje piękną Lilly i jej chłopaka Denisa. Między trójką młodych ludzi rodzi się nietypowa relacja.

Rok na wygnaniu, reż. Malaz Usta (Turcja) 19’
Rok z życia imigranta z Syrii, który próbuje ułożyć sobie życie w tureckiej metropolii.

Matka Natura, reż. Natalia Shaufert (Mołdawia) 23’
Olga i Iwan wracają do Mołdawii po czteroletnim pobycie w USA. Odwiedzają ciotkę i wuja kobiety, którzy przygotowali z tej okazji ucztę. Im dłużej rozmawiają, tym bardziej atmosfera się zagęszcza. Czy uda im się porozumieć pomimo różnić światopoglądowych?

Po seansie zapraszamy na rozmowę publiczności.

Łączny czas trwania: ok. 90 min

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego. Absolwent organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej w Szkole Filmowej w Katowicach oraz kulturoznawstwa na UKSW. Kurator pokazów filmowych na wielu festiwalach. Od ponad 5 lat rozwija autorską metodę pracę w widownią kinową polegającą na budowaniu lokalnych społeczności za pomocą wykorzystania zjawiska kinempatii. Pomysłodawca i kurator projektu Warsaw Short Framing. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży. Odznaczony Medalem Prezydenta Miasta Lublin.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali