Warszawa

 Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr - wejściówki
 ul. Rzymowskiego 32

 30.06.2023

 19:00
 

Spektakl dyplomowy aktorów I stopnia Studia Teatralnego “Kadr” 2023

wstęp wolny
sala: Broadway

Wejdź na najbardziej luksusową imprezę w mieście, gdzie każdy śmiech kryje sekret, a każdy kieliszek szampana wznosi toast na cześć obojętności. Ostre i prowokacyjne potępienie nadużywania władzy i samozadowolenia elity. Noc odkryć, które skłonią Cię do refleksji.

“Przyjęcie” – oparte na sztuce Harolda Pintera, renomowanego dramaturga i laureata Nagrody Nobla – prezentuje refleksję nad obojętnością wobec opresji i przemocy, z dawką napięcia, absurdu, komedii i dramatu.

Nie przegap okazji, aby poznać styl Harolda Pintera, przedstawiony przez utalentowanych studentów I Stopnia Studia Teatralnego Kadr. Fascynująca, wciągająca historia, która ukazuje jaskrawo przepaść między realistycznym życiem, a stworzoną przez elitę iluzją społeczności.

Zarezerwuj już teraz swoje miejsce na tej niezapomnianej imprezie!

Reżyseria i adaptacja: Andre de la Cruz
Na podstawie sztuki Harolda Pintera

Występują: Anita Bus, Filip Denicki, Patrycja Fatek, Wiktoria Lisik, Patryk Lisowski, Maciej Musiałowicz, Julia Ostaszewska, Judyta Paudyna-Jarmuziewicz, Anna Piliszek, Joanna Puchała, Weronika Skoczylas, Monika Sznajder, Natalia Wójcicka

Asystent reżysera: Julia Ostaszewska
Ruch sceniczny: Agnieszka Senderowska-Rucińska
Przygotowanie wokalne: Olga Rusin
Plakat: Andre de la Cruz

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali