Warszawa

 Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr - wejściówki
 ul. Rzymowskiego 32

 06.11.2023

 19:00
 

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

Do tej pory, to najlepsza komedia 2023 roku! Co się stanie, jeśli weźmiemy klimat z filmów Almodovara połączymy go z dramaturgią i siłą wyrazu Tarantino oraz wpleciemy w to jeszcze sztukę Sheakspear’a? Powstanie z tego komedia, o zdecydowanie zbyt długim tytule i zbyt wielu wątkach. Jeśli to dla Ciebie za dużo, to nie przychodź na ten spektakl, bo w zanadrzu mamy jeszcze sporo!

W poszukiwaniu ekstremalnych wzruszeń, ekstatycznych uniesień oraz den rozpaczy, przeniesiemy was w bliżej nieokreśloną lokalizację i damy was porwać latynoskiemu temperamentowi. Ujawnimy sekrety bardziej tajemnicze niż w polskich paradokumentach oraz uwikłamy was w relacje rodziny Almodovarino, gdzie ojciec i przyszły teść mogą mieć ze sobą więcej wspólnego niż powinni. Nie zabraknie na pewno wciągającej historii, barwnych (nie do końca zdrowych) postaci, zwrotów akcji oraz analizy drzewa genealogicznego do trzech pokoleń wstecz.

Najnowsza premiera Teatru Kadratowi oscyluje wokół absurdu, czarnej komedii i telenoweli latynoamerykańskiej. Tym razem daliśmy się ponieść twórczemu szałowi i mamy zaszczyt zaprosić Państwa na komedię pt. “Sarna del Manzano (Parch Jabłoni) lub Tragiczne Piętno Rodu Almodovarino lub O Tym Jak Złamaliśmy Kod Tarantino i Almodovara, o Podwójnej Osobowości i o Tym, Jak Dr Robert Ledgard Zrewolucjonizował Świat”.

Scenariusz i reżyseria: Andre de la Cruz

Obsada: Dominik Bożyk, Ewa Dzikowska, Agnieszka Gryzińska, Gloria Lipińska, Agata Malinowski, Marcin Sosnowski, Ireneusz Wojaczek, Joanna Wykrytowicz, Paulina Zdeb-Rąkoska

Choreografie – Magdalena Maria Róża Kulik i Agnieszka Senderowska-Rucińska
Konsultacja choreograficzna – Małgorzata Stachowicz
Plakat: Ireneusz Wojaczek
Realizacja: Teatr Kadratowi

CZYTAJ WIĘCEJ