Warszawa

 Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr - wejściówki
 ul. Rzymowskiego 32

 03.12.2023

 19:00
 

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lubw DK Kadr

„Nic co znaczy” to spektakl wykorzystujący technikę teatralnego cut-upu, który w humorystyczno-groteskowej formie poszukuje odpowiedzi na pytania o możliwość istnienia wspólnoty, a także o to, w jaki sposób możemy przynależeć do kolektywu nie zatracając przy tym własnej odrębności. Całość spektaklu tworzy kilkanaście etiud, które na różne sposoby nawiązują do tytułowej nicości – czy jest ona czymś rzeczywistym i zagrażającym, czy też można dopatrywać się w niej katartycznego potencjału? Czy z nicością można się pogodzić lub wejść w zażyłe stosunki? Może właśnie to, co sytuuje się na granicy istnienia tworzy podstawę naszych wspólnych i osobnych światów? Te i inne zagadnienia stanowią siłę napędową przedstawienia Kuchni!Teatr, które nawiązując do modernistycznej tradycji teatru cyrkowego – w lekki sposób usiłuje opowiedzieć o poważnych kwestiach egzystencjalnych.

Nic co znaczy to teatralny kolaż, który w nieco groteskowej formie opowiada o poważnych kwestiach egzystencjalnych jednostki i problematyce wspólnoty. Grupa Kuchnia!Teatr funkcjonuje przy Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Występują: Zuzanna Dobrzańska, Julek Drapejkowskx, Oliwia Godek, Magdalena Grzybowska, Maria Helena Legeżyńska, Symonida Modras-Bartoń, Karol Nagórski, Mateusz Pytko, Agata Ziółkowska.

CZYTAJ WIĘCEJ