Warszawa

 Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr - wejściówki
 ul. Rzymowskiego 32

 11.04.2024

 19:00
 

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

W programie:
Synthol, reż. Piotr Trojan (Polska) 24’, (15+)
33-letni Eryk nagrywa video bloga ze swoich przygotowań do startu w debiutach kulturystycznych. Pomaga mu w tym nadopiekuńcza matka. Przed zawodami chłopak poznaje Monę. Ich randka będzie zderzeniem Eryka z rzeczywistością.

Konkretny przypadek, reż. Karsten Kranzusch (Niemcy) 27’, (16+)
Historia trzech przyjaciół z Rostoku, którzy muszą się zmierzyć ze śmiertelną chorobą jednego z nich.

Han, reż. Jonathan Choo (Singapur) 20’, (15+)
Syn Hoh Yima zabił koreańską tłumaczkę mieszkającą w Singapurze. Ojciec wyrusza do Korei Płd., by pojednać się z rodzicami ofiary. Ta podróż nauczy go o sobie więcej, niż się spodziewał.

Jeep Boys, reż. Alec Pronovost (Kanada) 19’, (16+)
Simon chce wziąć wolne, by odwiedzić swoją dziewczynę w Toronto. Szef zgadza się pod jednym warunkiem – Simon zabierze w podróż specyficznego kolegę, JP. Wspólna droga nie zapowiada się przyjemnie, a gdy wyruszają… jest jeszcze gorzej.

Czas trwania: ok. 90 min

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego. Absolwent organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej w Szkole Filmowej w Katowicach oraz kulturoznawstwa na UKSW. Kurator pokazów filmowych na wielu festiwalach. Od ponad 6 lat rozwija autorską metodę pracę w widownią kinową polegającą na budowaniu lokalnych społeczności za pomocą wykorzystania zjawiska kinempatii. Pomysłodawca i kurator projektu Warsaw Short Framing. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży. Odznaczony Medalem Prezydenta Miasta Lublin.

CZYTAJ WIĘCEJ